FALL SPORTS
Cross Country
Football
Schedule
Standings
Leaders
Teams
Boyertown
Methacton
Norristown
Owen J. Roberts
Perkiomen Valley
Spring-Ford
Phoenixville
Pope John Paul II
Pottsgrove
Pottstown
Upper Merion
Upper Perkiomen
Field Hockey
Schedule
Standings
Teams
Boyertown
Methacton
Norristown
Owen J. Roberts
Phoenixville
Perkiomen Valley
Pope John Paul II
Pottsgrove
Pottstown
Spring-Ford
Upper Merion
Upper Perkiomen
Golf
Boys Soccer
Schedule
Standings
Teams
Boyertown
Methacton
Norristown
Owen J. Roberts
Perkiomen Valley
Phoenixville
Pope John Paul II
Pottsgrove
Pottstown
Spring-Ford
Upper Merion
Upper Perkiomen
Girls Soccer
Schedule
Standings
Teams
Boyertown
Methacton
Norristown
Owen J. Roberts
Perkiomen Valley
Phoenixville
Pope John Paul II
Pottsgrove
Pottstown
Spring-Ford
Upper Merion
Upper Perkiomen
Girls Tennis
Volleyball
WINTER SPORTS
Boys Basketball
Schedule
Standings
Leaders
Teams
Boyertown
Methacton
Norristown
Owen J. Roberts
Perkiomen Valley
Phoenixville
Pope John Paul II
Pottsgrove
Pottstown
Spring-Ford
Upper Merion
Upper Perkiomen
Girls Basketball
Schedule
Standings
Leaders
Teams
Boyertown
Methacton
Norristown
Owen J. Roberts
Perkiomen Valley
Phoenixville
Pope John Paul II
Pottsgrove
Pottstown
Spring-Ford
Upper Merion
Upper Perkiomen
Ice Hockey
Swimming
Wrestling
SPRING SPORTS
Baseball
Schedule
Standings
Teams
Boyertown
Methacton
Norristown
Owen J. Roberts
Perkiomen Valley
Phoenixville
Pope John Paul II
Pottsgrove
Pottstown
Spring-Ford
Upper Merion
Upper Perkiomen
Boys Lacrosse
Schedule
Standings
Teams
Boyertown
Interboro
Methacton
Owen J. Roberts
Perkiomen Valley
Phoenixville
Pope John Paul II
Pottsgrove
Spring-Ford
Upper Merion
Girls Lacrosse
Schedule
Standings
Teams
Boyertown
Methacton
Norristown
Owen J. Roberts
Perkiomen Valley
Phoenixville
Pope John Paul II
Pottsgrove
Pottstown
Spring-Ford
Upper Merion
Upper Perkiomen
Softball
Schedule
Standings
Teams
Boyertown
Methacton
Norristown
Owen J. Roberts
Perkiomen Valley
Phoenixville
Pope John Paul II
Pottsgrove
Pottstown
Spring-Ford
Upper Merion
Upper Perkiomen
Boys Tennis
Track and Field
More
2016 Schedule
|
2015 Results
August 26, 2022
12:00 pm
Springfield-Montco
Lower Moreland
45
-
6
Final Score
August 26, 2022
6:00 pm
Wissahickon
Council Rock North
7
-
21
Final Score
August 26, 2022
6:00 pm
Olney
Father Judge
12
-
9
Final Score
August 26, 2022
6:00 pm
Roxborough
Harriton
20
-
41
Final Score
August 26, 2022
6:00 pm
Ridley
Crestview(FL)
28
-
50
Final Score
August 26, 2022
7:00 pm
Oxford
Avon Grove
28
-
16
Final Score
August 26, 2022
7:00 pm
Norristown
Bensalem
6
-
24
Final Score
August 26, 2022
7:00 pm
Upper Darby
Bonner-Prendergast
0
-
12
Final Score
August 26, 2022
7:00 pm
Springfield-Delco
Cardinal O’Hara
27
-
0
Final Score
August 26, 2022
7:00 pm
Abington
Cheltenham
8
-
26
Final Score
August 26, 2022
7:00 pm
Harry S. Truman
Chichester
19
-
2
Final Score
August 26, 2022
7:00 pm
Pennsbury
Coatesville
6
-
28
Final Score
August 26, 2022
7:00 pm
Central Bucks West
Garnet Valley
7
-
14
Final Score
August 26, 2022
7:00 pm
Phoenixville
Great Valley
20
-
27
Final Score
August 26, 2022
7:00 pm
Souderton
Haverford
27
-
7
Final Score
August 26, 2022
7:00 pm
Downingtown West
Highland Regional
48
-
13
Final Score
August 26, 2022
7:00 pm
Boys Latin
Marple Newtown
6
-
42
Final Score
August 26, 2022
7:00 pm
Renaissance Academy Charter
New Hope-Solebury
0
-
2
Final Score
August 26, 2022
7:00 pm
La Salle College
North Penn
37
-
28
Final Score
August 26, 2022
7:00 pm
Sun Valley
Penncrest
27
-
19
Final Score
August 26, 2022
7:00 pm
Downingtown East
Pennridge
31
-
13
Final Score
August 26, 2022
7:00 pm
Central Bucks South
Plymouth-Whitemarsh
21
-
6
Final Score
August 26, 2022
7:00 pm
Southern Lehigh
Quakertown
28
-
42
Final Score
August 26, 2022
7:00 pm
Interboro
Strath Haven
13
-
27
Final Score
August 26, 2022
7:00 pm
Academy Park
Unionville
13
-
7
Final Score
August 26, 2022
7:00 pm
Kennett
Upper Dublin
13
-
37
Final Score
August 26, 2022
7:00 pm
Conwell-Egan
Upper Merion
48
-
20
Final Score
August 26, 2022
7:00 pm
Manheim Central
West Chester East
56
-
7
Final Score
August 26, 2022
7:00 pm
Council Rock South
William Tennent
21
-
7
Final Score
August 26, 2022
7:00 pm
Roman Catholic
Wilson
46
-
15
Final Score
August 26, 2022
7:00 pm
Upper Perkiomen
Boyertown
0
-
61
Final Score
August 26, 2022
7:00 pm
Conestoga
Owen J. Roberts
31
-
13
Final Score
August 26, 2022
7:00 pm
Lower Merion
Pottstown
35
-
0
Final Score
August 26, 2022
7:00 pm
Spring-Ford
Governor Mifflin
21
-
10
Final Score
August 26, 2022
7:00 pm
Methacton
Pottsgrove
7
-
12
Final Score
August 26, 2022
7:00 pm
Penn Wood
Perkiomen Valley
6
-
66
Final Score
August 26, 2022
7:00 pm
Neshaminy
Ocean City HS (NJ)
21
-
0
Final Score
August 26, 2022
7:00 pm
Hatboro-Horsham
Upper Moreland
0
-
41
Final Score
August 27, 2022
11:00 am
Central
Chester
0
-
80
Final Score
August 27, 2022
12:00 pm
West Philadelphia
Radnor
6
-
25
Final Score
August 27, 2022
12:00 pm
St. Joseph’s Prep
St. Thomas Aquinas
37
-
48
Final Score
August 27, 2022
12:00 pm
Mastbaum
Lansdale Catholic
8
-
49
Final Score
August 27, 2022
1:00 pm
Archbishop Carroll
Pope John Paul II
0
-
23
Final Score
August 27, 2022
8:30 pm
Central Bucks East
Chambersburg
38
-
21
Final Score
September 1, 2022
6:30 pm
Cheltenham
Northeast
20
-
24
Final Score
September 1, 2022
7:00 pm
Abington
Council Rock North
45
-
13
Final Score
September 1, 2022
7:00 pm
Upper Merion
Norristown
21
-
14
Final Score
September 1, 2022
7:00 pm
Interboro
Pottstown
48
-
7
Final Score
September 1, 2022
7:00 pm
Olney Charter
Spring-Ford
8
-
28
Final Score
September 1, 2022
7:00 pm
Radnor
Springfield-Delco
0
-
36
Final Score
September 1, 2022
7:00 pm
Kensington
Strath Haven
6
-
50
Final Score
September 1, 2022
7:00 pm
Cardinal O’Hara
Chichester
3
-
7
Final Score
September 2, 2022
12:00 pm
Simon Gratz
Germantown Academy
0
-
28
Final Score
September 2, 2022
1:00 pm
Coatesville
Academy Park
35
-
0
Final Score
September 2, 2022
4:00 pm
Bonner-Prendergast
Haverford School
12
-
14
Final Score
September 2, 2022
4:00 pm
Avon Grove
Penn Wood
29
-
20
Final Score
September 2, 2022
4:00 pm
Martin Luther King
Springside-Chestnut Hill
16
-
48
Final Score
September 2, 2022
5:00 pm
Garnet Valley
Upper Darby
55
-
20
Final Score
September 2, 2022
6:00 pm
Malvern Prep
Calvert Hall
14
-
11
Final Score
September 2, 2022
6:00 pm
Haverford
Ridley
10
-
28
Final Score
September 2, 2022
6:00 pm
Conwell-Egan
Episcopal Academy
8
-
34
Final Score
September 2, 2022
7:00 pm
Central Bucks East
Bensalem
42
-
0
Final Score
September 2, 2022
7:00 pm
Phoenixville
Bishop Shanahan
35
-
7
Final Score
September 2, 2022
7:00 pm
Lower Merion
Conestoga
14
-
15
Final Score
September 2, 2022
7:00 pm
State College
Downingtown East
32
-
31
Final Score
September 2, 2022
7:00 pm
Boyertown
Exeter
21
-
37
Final Score
September 2, 2022
7:00 pm
Archbishop Ryan
Frankford
34
-
0
Final Score
September 2, 2022
7:00 pm
Central Bucks South
Harry S. Truman
38
-
8
Final Score
September 2, 2022
7:00 pm
Oxford
Kennett
14
-
42
Final Score
September 2, 2022
7:00 pm
Academy of the New Church
New Hope-Solebury
34
-
8
Final Score
September 2, 2022
7:00 pm
Neshaminy
Council Rock South
21
-
7
Final Score
September 2, 2022
7:00 pm
Marple Newtown
Penncrest
37
-
6
Final Score
September 2, 2022
7:00 pm
Downingtown West
Perkiomen Valley
29
-
30
Final Score
September 2, 2022
7:00 pm
Methacton
Plymouth-Whitemarsh
0
-
34
Final Score
September 2, 2022
7:00 pm
West Catholic
Pottsgrove
6
-
20
Final Score
September 2, 2022
7:00 pm
North Penn
Quakertown
49
-
7
Final Score
September 2, 2022
7:00 pm
Upper Perkiomen
Schuylkill Valley
31
-
14
Final Score
September 2, 2022
7:00 pm
Pennridge
Souderton
21
-
24
Final Score
September 2, 2022
7:00 pm
Unionville
Sun Valley
35
-
14
Final Score
September 2, 2022
7:00 pm
Roman Catholic
Trinity
41
-
14
Final Score
September 2, 2022
7:00 pm
Central Bucks West
Upper Dublin
7
-
35
Final Score
September 2, 2022
7:00 pm
Archbishop Carroll
Upper Moreland
13
-
41
Final Score
September 2, 2022
7:00 pm
Great Valley
West Chester East
34
-
16
Final Score
September 2, 2022
7:00 pm
West Chester Henderson
West Chester Rustin
0
-
47
Final Score
September 2, 2022
7:00 pm
Pennsbury
William Tennent
35
-
0
Final Score
September 2, 2022
7:00 pm
Owen J. Roberts
Wissahickon
42
-
6
Final Score
September 2, 2022
7:00 pm
Harriton
Springfield-Montco
7
-
41
Final Score
September 2, 2022
7:00 pm
Malvern Prep
La Salle College
35
-
0
Final Score
September 3, 2022
11:00 am
Bartram
Chester
0
-
32
Final Score
September 3, 2022
11:00 am
Boys Latin
Lansdale Catholic
18
-
48
Final Score
September 3, 2022
12:00 pm
Penn Charter
Neumann-Goretti
21
-
0
Final Score
September 3, 2022
4:00 pm
Pope John Paul II
Father Judge
22
-
21
Final Score
September 3, 2022
7:00 pm
St. Joseph’s Prep
St. Peter’s Prep
55
-
20
Final Score
September 9, 2022
7:00 pm
Harry S. Truman
Abington
7
-
49
Final Score
September 9, 2022
7:00 pm
Executive Education Academy Charter
Archbishop Carroll
12
-
6
Final Score
September 9, 2022
7:00 pm
Malvern Prep
Archbishop Wood
21
-
3
Final Score
September 9, 2022
7:00 pm
Central
Bishop Shanahan
14
-
36
Final Score
September 9, 2022
7:00 pm
Souderton
Central Bucks East
13
-
30
Final Score
September 9, 2022
7:00 pm
Council Rock North
Central Bucks South
7
-
56
Final Score
September 9, 2022
7:00 pm
Perkiomen Valley
Cheltenham
35
-
25
Final Score
September 9, 2022
7:00 pm
Central Dauphin
Coatesville
28
-
34
Final Score
September 9, 2022
7:00 pm
Downingtown East
Delaware Valley
28
-
20
Final Score
September 9, 2022
7:00 pm
Neshaminy
Downingtown West
7
-
30
Final Score
September 9, 2022
7:00 pm
Upper Perkiomen
Fleetwood
3
-
35
Final Score
September 9, 2022
7:00 pm
Sun Valley
Great Valley
6
-
41
Final Score
September 9, 2022
7:00 pm
Pottstown
Harriton
20
-
14
Final Score
September 9, 2022
7:00 pm
Upper Moreland
Interboro
7
-
37
Final Score
September 9, 2022
7:00 pm
Lower Merion
Marple Newtown
12
-
29
Final Score
September 9, 2022
7:00 pm
Academy of the New Church
Morrisville
40
-
14
Final Score
September 9, 2022
7:00 pm
Upper Dublin
North Penn
32
-
28
Final Score
September 9, 2022
7:00 pm
Springside-Chestnut Hill
Northeast
12
-
14
Final Score
September 9, 2022
7:00 pm
Upper Darby
Penncrest
35
-
27
Final Score
September 9, 2022
7:00 pm
Bensalem
Pennridge
0
-
35
Final Score
September 9, 2022
7:00 pm
Council Rock South
Pennsbury
6
-
41
Final Score
September 9, 2022
7:00 pm
Chester
Phoenixville
47
-
10
Final Score
September 9, 2022
7:00 pm
Garnet Valley
Radnor
49
-
0
Final Score
September 9, 2022
7:00 pm
Plymouth-Whitemarsh
Ridley
13
-
35
Final Score
September 9, 2022
7:00 pm
Erasmus Hall (NY)
St. Joseph’s Prep
7
-
14
Final Score
September 9, 2022
7:00 pm
Conestoga
Strath Haven
0
-
25
Final Score
September 9, 2022
7:00 pm
Oxford
Unionville
25
-
7
Final Score
September 9, 2022
7:00 pm
William Tennent
Upper Merion
14
-
21
Final Score
September 9, 2022
7:00 pm
Kennett
West Chester Henderson
37
-
0
Final Score
September 9, 2022
7:00 pm
West Chester East
West Chester Rustin
12
-
35
Final Score
September 9, 2022
7:00 pm
Bishop McDevitt (3)
La Salle College
56
-
7
Final Score
September 9, 2022
7:00 pm
Pottsgrove
Norristown
13
-
20
Final Score
September 9, 2022
7:00 pm
Wissahickon
Methacton
8
-
18
Final Score
September 9, 2022
7:00 pm
Owen J. Roberts
Avon Grove
21
-
0
Final Score
September 9, 2022
7:00 pm
Cumberland Valley
Spring-Ford
28
-
16
Final Score
September 9, 2022
7:00 pm
Governor Mifflin
Boyertown
17
-
14
Final Score
September 9, 2022
7:00 pm
Quakertown
Central Bucks West
14
-
56
Final Score
September 9, 2022
7:00 pm
Hatboro-Horsham
Springfield-Montco
6
-
21
Final Score
September 9, 2022
7:00 pm
Haverford
Springfield-Delco
28
-
13
Final Score
September 9, 2022
7:30 pm
Episcopal Academy
Cardinal O’Hara
42
-
7
Final Score
September 10, 2022
11:00 am
Olney
Chichester
20
-
7
Final Score
September 10, 2022
1:00 pm
Haverford School
Academy Park
32
-
18
Final Score
September 10, 2022
1:00 pm
Archbishop Ryan
Father Judge
6
-
38
Final Score
September 10, 2022
1:30 pm
Hill School
Germantown Academy
21
-
28
Final Score
September 10, 2022
1:30 pm
Berks Catholic
Pope John Paul II
28
-
49
Final Score
September 10, 2022
2:00 pm
Moore Catholic
Conwell-Egan
20
-
7
Final Score
September 10, 2022
6:00 pm
New Hope-Solebury
Lansdale Catholic
6
-
42
Final Score
September 10, 2022
7:00 pm
West Catholic
Roman Catholic
0
-
31
Final Score
September 10, 2022
7:00 pm
William Penn (Del.)
Penn Wood
21
-
5
Final Score
September 16, 2022
6:00 pm
Frankford
Father Judge
14
-
49
Final Score
September 16, 2022
7:00 pm
West Chester East
Unionville
0
-
17
Final Score
September 16, 2022
7:00 pm
Pennridge
Abington
34
-
0
Final Score
September 16, 2022
7:00 pm
Upper Dublin
Bensalem
33
-
7
Final Score
September 16, 2022
7:00 pm
Downingtown East
Bishop Shanahan
42
-
7
Final Score
September 16, 2022
7:00 pm
Archbishop Carroll
Bonner-Prendergast
0
-
48
Final Score
September 16, 2022
7:00 pm
Pottsgrove
Boyertown
0
-
33
Final Score
September 16, 2022
7:00 pm
Central Bucks East
Central Bucks South
21
-
7
Final Score
September 16, 2022
7:00 pm
Pennsbury
Central Bucks West
26
-
21
Final Score
September 16, 2022
7:00 pm
Springside-Chestnut Hill
Cheltenham
6
-
7
Final Score
September 16, 2022
7:00 pm
Academy Park
Chichester
15
-
6
Final Score
September 16, 2022
7:00 pm
Haverford
Conestoga
14
-
15
Final Score
September 16, 2022
7:00 pm
Avon Grove
Downingtown West
0
-
55
Final Score
September 16, 2022
7:00 pm
Hill School
Episcopal Academy
7
-
42
Final Score
September 16, 2022
7:00 pm
Ridley
Garnet Valley
7
-
35
Final Score
September 16, 2022
7:00 pm
Penncrest
Harriton
41
-
13
Final Score
September 16, 2022
7:00 pm
Council Rock South
Harry S. Truman
14
-
6
Final Score
September 16, 2022
7:00 pm
West Chester Rustin
Kennett
14
-
24
Final Score
September 16, 2022
7:00 pm
Imhotep Charter
Malvern Prep
13
-
17
Final Score
September 16, 2022
7:00 pm
Radnor
Marple Newtown
6
-
32
Final Score
September 16, 2022
7:00 pm
Jenkintown
New Hope-Solebury
6
-
3
Final Score
September 16, 2022
7:00 pm
Pottstown
Norristown
12
-
21
Final Score
September 16, 2022
7:00 pm
Neshaminy
North Penn
28
-
35
Final Score
September 16, 2022
7:00 pm
Archbishop Wood
Northeast
14
-
6
Final Score
September 16, 2022
7:00 pm
Upper Merion
Owen J. Roberts
6
-
28
Final Score
September 16, 2022
7:00 pm
Great Valley
Oxford
14
-
7
Final Score
September 16, 2022
7:00 pm
Coatesville
Penn Wood
41
-
6
Final Score
September 16, 2022
7:00 pm
Roman Catholic
Perkiomen Valley
26
-
10
Final Score
September 16, 2022
7:00 pm
Plymouth-Whitemarsh
Quakertown
49
-
0
Final Score
September 16, 2022
7:00 pm
Council Rock North
Souderton
14
-
35
Final Score
September 16, 2022
7:00 pm
Manheim Township
Spring-Ford
17
-
14
Final Score
September 16, 2022
7:00 pm
Phoenixville
Springfield-Montco
42
-
21
Final Score
September 16, 2022
7:00 pm
Springfield-Delco
Strath Haven
14
-
41
Final Score
September 16, 2022
7:00 pm
West Chester Henderson
Sun Valley
9
-
28
Final Score
September 16, 2022
7:00 pm
Haverford School
La Salle College
21
-
7
Final Score
September 16, 2022
7:00 pm
Methacton
Upper Perkiomen
21
-
7
Final Score
September 16, 2022
7:00 pm
Simon Gratz
Wissahickon
33
-
6
Final Score
September 16, 2022
7:00 pm
William Tennent
Hatboro-Horsham
30
-
18
Final Score
September 17, 2022
11:00 am
Chester
Interboro
33
-
0
Final Score
September 17, 2022
1:00 pm
Peddie School
Academy of the New Church
-
Final Score
September 17, 2022
1:00 pm
Pope John Paul II
Bartram
39
-
22
Final Score
September 17, 2022
1:00 pm
Upper Darby
Lower Merion
42
-
14
Final Score
September 17, 2022
1:00 pm
Cardinal O’Hara
West Catholic
7
-
20
Final Score
September 17, 2022
1:30 pm
Olney Charter
Germantown Academy
6
-
37
Final Score
September 17, 2022
3:00 pm
Blair Academy
Penn Charter
13
-
17
Final Score
September 17, 2022
4:00 pm
Conwell-Egan
Archbishop Ryan
20
-
0
Final Score
September 17, 2022
7:00 pm
Upper Moreland
Executive Education Academy Charter
42
-
19
Final Score
September 17, 2022
7:00 pm
Neumann-Goretti
Lansdale Catholic
26
-
7
Final Score
September 23, 2022
4:00 pm
Father Judge
Penn Charter
6
-
28
Final Score
September 23, 2022
7:00 pm
Archbishop Ryan
Archbishop Carroll
21
-
7
Final Score
September 23, 2022
7:00 pm
Haverford School
Archbishop Wood
35
-
11
Final Score
September 23, 2022
7:00 pm
Sun Valley
Avon Grove
28
-
35
Final Score
September 23, 2022
7:00 pm
Penn Wood
Bishop Shanahan
6
-
27
Final Score
September 23, 2022
7:00 pm
Academy of the New Church
Bristol
35
-
6
Final Score
September 23, 2022
7:00 pm
Bonner-Prendergast
Cardinal O’Hara
49
-
21
Final Score
September 23, 2022
7:00 pm
Pennridge
Central Bucks East
13
-
16
Final Score
September 23, 2022
7:00 pm
Pennsbury
Central Bucks South
28
-
6
Final Score
September 23, 2022
7:00 pm
West Chester Rustin
Chichester
28
-
7
Final Score
September 23, 2022
7:00 pm
Unionville
Coatesville
7
-
54
Final Score
September 23, 2022
7:00 pm
Marple Newtown
Conestoga
27
-
28
Final Score
September 23, 2022
7:00 pm
Quakertown
Council Rock South
16
-
0
Final Score
September 23, 2022
7:00 pm
Kennett
Downingtown East
7
-
41
Final Score
September 23, 2022
7:00 pm
All Saints (Tx)
Episcopal Academy
10
-
51
Final Score
September 23, 2022
7:00 pm
Springfield-Delco
Garnet Valley
7
-
20
Final Score
September 23, 2022
7:00 pm
Academy Park
Great Valley
25
-
28
Final Score
September 23, 2022
7:00 pm
George School
Harriton
0
-
14
Final Score
September 23, 2022
7:00 pm
Lansdale Catholic
Conwell-Egan
10
-
0
Final Score
September 23, 2022
7:00 pm
Radnor
Haverford
14
-
35
Final Score
September 23, 2022
7:00 pm
Springside-Chestnut Hill
Hill School
27
-
13
Final Score
September 23, 2022
7:00 pm
Roman Catholic
Malvern Prep
0
-
10
Final Score
September 23, 2022
7:00 pm
Plymouth-Whitemarsh
McCaskey
46
-
0
Final Score
September 23, 2022
7:00 pm
Abington
Neshaminy
0
-
26
Final Score
September 23, 2022
7:00 pm
Central Bucks West
North Penn
35
-
14
Final Score
September 23, 2022
7:00 pm
Perkiomen Valley
Owen J. Roberts
20
-
13
Final Score
September 23, 2022
7:00 pm
Interboro
Oxford
50
-
21
Final Score
September 23, 2022
7:00 pm
Pottstown
Pottsgrove
7
-
27
Final Score
September 23, 2022
7:00 pm
Penncrest
Ridley
21
-
67
Final Score
September 23, 2022
7:00 pm
Harry S. Truman
Souderton
0
-
38
Final Score
September 23, 2022
7:00 pm
Boyertown
Spring-Ford
0
-
42
Final Score
September 23, 2022
7:00 pm
Cheltenham
Upper Darby
34
-
0
Final Score
September 23, 2022
7:00 pm
Phoenixville
Upper Merion
27
-
20
Final Score
September 23, 2022
7:00 pm
Chester
West Chester East
41
-
0
Final Score
September 23, 2022
7:00 pm
Downingtown West
West Chester Henderson
47
-
6
Final Score
September 23, 2022
7:00 pm
Upper Dublin
Wissahickon
47
-
0
Final Score
September 24, 2022
10:00 am
Norristown
Methacton
14
-
49
Final Score
September 24, 2022
12:00 pm
Bensalem
Council Rock North
22
-
14
Final Score
September 24, 2022
12:00 pm
St. Joseph’s Prep
Gonzaga (D.C.)
31
-
21
Final Score
September 24, 2022
12:00 pm
West Catholic
Neumann-Goretti
7
-
37
Final Score
September 24, 2022
12:00 pm
New Hope-Solebury
Upper Moreland
13
-
35
Final Score
September 24, 2022
1:00 pm
Strath Haven
Lower Merion
42
-
7
Final Score
September 24, 2022
1:00 pm
Upper Perkiomen
Pope John Paul II
14
-
42
Final Score
September 24, 2022
2:30 pm
Blair Academy
Germantown Academy
12
-
35
Final Score
September 24, 2022
3:00 pm
William Tennent
Central
-
Final Score
September 30, 2022
3:15 pm
Kiski School
Penn Charter
26
-
40
Final Score
September 30, 2022
6:00 pm
Roman Catholic
Father Judge
41
-
7
Final Score
September 30, 2022
7:00 pm
Central Bucks West
Abington
27
-
0
Final Score
September 30, 2022
7:00 pm
Harry S. Truman
Bensalem
8
-
7
Final Score
September 30, 2022
7:00 pm
Archbishop Ryan
Bonner-Prendergast
7
-
35
Final Score
September 30, 2022
7:00 pm
North Penn
Central Bucks South
35
-
21
Final Score
September 30, 2022
7:00 pm
Hatboro-Horsham
Council Rock South
0
-
46
Final Score
September 30, 2022
7:00 pm
West Chester East
Downingtown West
14
-
49
Final Score
September 30, 2022
7:00 pm
Blair Academy
Episcopal Academy
14
-
49
Final Score
September 30, 2022
7:00 pm
Bishop Shanahan
Great Valley
6
-
3
Final Score
September 30, 2022
7:00 pm
Garnet Valley
Haverford
25
-
7
Final Score
September 30, 2022
7:00 pm
Kennett
Interboro
24
-
35
Final Score
September 30, 2022
7:00 pm
Perkiomen Valley
Methacton
49
-
7
Final Score
September 30, 2022
7:00 pm
Spring-Ford
Owen J. Roberts
37
-
20
Final Score
September 30, 2022
7:00 pm
Downingtown East
Oxford
42
-
28
Final Score
September 30, 2022
7:00 pm
Sun Valley
Penn Wood
29
-
6
Final Score
September 30, 2022
7:00 pm
Strath Haven
Penncrest
35
-
6
Final Score
September 30, 2022
7:00 pm
New Hope-Solebury
Pennington School
-
Final Score
September 30, 2022
7:00 pm
Neshaminy
Pennridge
7
-
6
Final Score
September 30, 2022
7:00 pm
Central Bucks East
Pennsbury
22
-
37
Final Score
September 30, 2022
7:00 pm
Pope John Paul II
Pottsgrove
35
-
7
Final Score
September 30, 2022
7:00 pm
Phoenixville
Pottstown
35
-
7
Final Score
September 30, 2022
7:00 pm
Souderton
Quakertown
34
-
20
Final Score
September 30, 2022
7:00 pm
Harriton
Radnor
13
-
39
Final Score
September 30, 2022
7:00 pm
Lower Merion
Ridley
0
-
28
Final Score
September 30, 2022
7:00 pm
Marple Newtown
Springfield-Delco
32
-
35
Final Score
September 30, 2022
7:00 pm
Wissahickon
Springfield-Montco
14
-
21
Final Score
September 30, 2022
7:00 pm
Chichester
Unionville
0
-
24
Final Score
September 30, 2022
7:00 pm
Conestoga
Upper Darby
20
-
7
Final Score
September 30, 2022
7:00 pm
Council Rock North
Upper Dublin
13
-
41
Final Score
September 30, 2022
7:00 pm
Upper Merion
Upper Perkiomen
49
-
14
Final Score
September 30, 2022
7:00 pm
Coatesville
West Chester Rustin
0
-
2
Final Score
September 30, 2022
7:00 pm
Upper Moreland
William Tennent
42
-
14
Final Score
September 30, 2022
7:00 pm
Archbishop Carroll
Lansdale Catholic
2
-
34
Final Score
September 30, 2022
7:30 pm
Neumann-Goretti
Cardinal O’Hara
38
-
0
Final Score
October 1, 2022
10:00 am
West Chester Henderson
Chester
0
-
22
Final Score
October 1, 2022
1:00 pm
Avon Grove
Academy Park
24
-
6
Final Score
October 1, 2022
1:00 pm
La Salle College
Calvert Hall
21
-
20
Final Score
October 1, 2022
1:00 pm
Boyertown
Norristown
42
-
7
Final Score
October 1, 2022
1:00 pm
Conwell-Egan
West Catholic
14
-
7
Final Score
October 1, 2022
2:00 pm
Germantown Academy
Peddie School
37
-
27
Final Score
October 1, 2022
2:30 pm
Landon School
Haverford School
7
-
44
Final Score
October 1, 2022
3:00 pm
Archbishop Wood
St. Joseph’s Prep
6
-
35
Final Score
October 1, 2022
3:30 pm
Hill School
Academy of the New Church
30
-
13
Final Score
October 2, 2022
7:00 pm
Cheltenham
Plymouth-Whitemarsh
6
-
37
Final Score
October 7, 2022
5:00 pm
Marple Newtown
Upper Darby
6
-
7
Final Score
October 7, 2022
7:00 pm
Central Bucks South
Abington
34
-
19
Final Score
October 7, 2022
7:00 pm
Quakertown
Bensalem
37
-
0
Final Score
October 7, 2022
7:00 pm
North Penn
Central Bucks East
35
-
42
Final Score
October 7, 2022
7:00 pm
Neshaminy
Central Bucks West
0
-
22
Final Score
October 7, 2022
7:00 pm
Springfield-Montco
Cheltenham
2
-
30
Final Score
October 7, 2022
7:00 pm
Penn Wood
Chester
8
-
54
Final Score
October 7, 2022
7:00 pm
Springfield-Delco
Conestoga
15
-
0
Final Score
October 7, 2022
7:00 pm
Malvern Prep
Delaware Military Academy
31
-
0
Final Score
October 7, 2022
7:00 pm
Academy Park
Downingtown East
6
-
34
Final Score
October 7, 2022
7:00 pm
Springside-Chestnut Hill
Father Judge
40
-
21
Final Score
October 7, 2022
7:00 pm
Penncrest
Garnet Valley
7
-
47
Final Score
October 7, 2022
7:00 pm
Council Rock North
Harry S. Truman
20
-
13
Final Score
October 7, 2022
7:00 pm
Mansfield
Haverford
24
-
14
Final Score
October 7, 2022
7:00 pm
Unionville
Kennett
7
-
37
Final Score
October 7, 2022
7:00 pm
New Hope-Solebury
Lower Moreland
-
Final Score
October 7, 2022
7:00 pm
Boyertown
Methacton
7
-
10
Final Score
October 7, 2022
7:00 pm
Owen J. Roberts
Norristown
32
-
8
Final Score
October 7, 2022
7:00 pm
Spring-Ford
Perkiomen Valley
6
-
7
Final Score
October 7, 2022
7:00 pm
Phoenixville
Pottsgrove
14
-
7
Final Score
October 7, 2022
7:00 pm
Upper Perkiomen
Pottstown
38
-
12
Final Score
October 7, 2022
7:00 pm
Strath Haven
Ridley
41
-
14
Final Score
October 7, 2022
7:00 pm
Warwick
Souderton
24
-
45
Final Score
October 7, 2022
7:00 pm
West Chester East
Sun Valley
14
-
50
Final Score
October 7, 2022
7:00 pm
Council Rock South
Upper Dublin
0
-
16
Final Score
October 7, 2022
7:00 pm
Great Valley
West Chester Henderson
28
-
6
Final Score
October 7, 2022
7:00 pm
Oxford
West Chester Rustin
20
-
28
Final Score
October 7, 2022
7:00 pm
Plymouth-Whitemarsh
William Tennent
57
-
7
Final Score
October 7, 2022
7:00 pm
Upper Moreland
Wissahickon
42
-
14
Final Score
October 7, 2022
7:00 pm
Lower Merion
Harriton
34
-
13
Final Score
October 8, 2022
11:00 am
Chichester
Interboro
0
-
38
Final Score
October 8, 2022
12:00 pm
West Catholic
Archbishop Carroll
6
-
0
Final Score
October 8, 2022
12:00 pm
Bonner-Prendergast
Neumann-Goretti
26
-
14
Final Score
October 8, 2022
1:00 pm
Canadian Prep Academy
Academy of the New Church
-
Final Score
October 8, 2022
1:00 pm
Bishop Shanahan
Avon Grove
0
-
14
Final Score
October 8, 2022
1:00 pm
Pennridge
Pennsbury
24
-
27
Final Score
October 8, 2022
1:00 pm
Upper Merion
Pope John Paul II
20
-
38
Final Score
October 8, 2022
1:00 pm
Archbishop Wood
Roman Catholic
7
-
12
Final Score
October 8, 2022
2:00 pm
St. Joseph’s Prep
La Salle College
40
-
11
Final Score
October 8, 2022
2:00 pm
Peddie School
Hill School
20
-
42
Final Score
October 8, 2022
2:00 pm
Lawrenceville
Penn Charter
31
-
10
Final Score
October 8, 2022
4:00 pm
Lansdale Catholic
Archbishop Ryan
17
-
20
Final Score
October 8, 2022
6:00 pm
Cardinal O’Hara
Conwell-Egan
6
-
49
Final Score
October 14, 2022
6:00 pm
St. Joseph’s Prep
Father Judge
48
-
14
Final Score
October 14, 2022
7:00 pm
La Salle College
Archbishop Wood
6
-
3
Final Score
October 14, 2022
7:00 pm
Downingtown East
Avon Grove
35
-
7
Final Score
October 14, 2022
7:00 pm
Upper Darby
Bensalem
14
-
7
Final Score
October 14, 2022
7:00 pm
Coatesville
Bishop Shanahan
52
-
20
Final Score
October 14, 2022
7:00 pm
Lansdale Catholic
Bonner-Prendergast
14
-
42
Final Score
October 14, 2022
7:00 pm
Owen J. Roberts
Boyertown
21
-
34
Final Score
October 14, 2022
7:00 pm
Archbishop Carroll
Cardinal O’Hara
12
-
14
Final Score
October 14, 2022
7:00 pm
Abington
Central Bucks East
7
-
31
Final Score
October 14, 2022
7:00 pm
Pennridge
Central Bucks West
8
-
27
Final Score
October 14, 2022
7:00 pm
Ridley
Conestoga
28
-
14
Final Score
October 14, 2022
7:00 pm
Quakertown
Council Rock North
49
-
19
Final Score
October 14, 2022
7:00 pm
Chester
Downingtown West
19
-
34
Final Score
October 14, 2022
7:00 pm
Upper Dublin
Harry S. Truman
44
-
14
Final Score
October 14, 2022
7:00 pm
Lincoln
Haverford
14
-
35
Final Score
October 14, 2022
7:00 pm
Hatboro-Horsham
Marple Newtown
0
-
35
Final Score
October 14, 2022
7:00 pm
Central Bucks South
Neshaminy
21
-
7
Final Score
October 14, 2022
7:00 pm
Harriton
New Hope-Solebury
41
-
7
Final Score
October 14, 2022
7:00 pm
Pennsbury
North Penn
44
-
34
Final Score
October 14, 2022
7:00 pm
West Chester Henderson
Oxford
20
-
22
Final Score
October 14, 2022
7:00 pm
Norristown
Perkiomen Valley
13
-
32
Final Score
October 14, 2022
7:00 pm
Upper Perkiomen
Phoenixville
8
-
48
Final Score
October 14, 2022
7:00 pm
Springfield-Montco
Plymouth-Whitemarsh
13
-
42
Final Score
October 14, 2022
7:00 pm
Council Rock South
Souderton
0
-
23
Final Score
October 14, 2022
7:00 pm
Methacton
Spring-Ford
7
-
45
Final Score
October 14, 2022
7:00 pm
Penncrest
Springfield-Delco
20
-
36
Final Score
October 14, 2022
7:00 pm
Radnor
Strath Haven
0
-
42
Final Score
October 14, 2022
7:00 pm
West Chester Rustin
Sun Valley
42
-
14
Final Score
October 14, 2022
7:00 pm
Great Valley
Unionville
34
-
7
Final Score
October 14, 2022
7:00 pm
Pottsgrove
Upper Merion
27
-
21
Final Score
October 14, 2022
7:00 pm
Cheltenham
Upper Moreland
10
-
14
Final Score
October 14, 2022
7:00 pm
Kennett
West Chester East
14
-
0
Final Score
October 14, 2022
7:00 pm
William Tennent
Wissahickon
3
-
28
Final Score
October 15, 2022
12:00 pm
Conwell-Egan
Neumann-Goretti
29
-
14
Final Score
October 15, 2022
1:00 pm
Interboro
Academy Park
21
-
20
Final Score
October 15, 2022
1:00 pm
Penn Wood
Chichester
32
-
30
Final Score
October 15, 2022
1:00 pm
Springside-Chestnut Hill
Haverford School
7
-
28
Final Score
October 15, 2022
1:00 pm
Garnet Valley
Lower Merion
35
-
7
Final Score
October 15, 2022
1:00 pm
Pottstown
Pope John Paul II
0
-
40
Final Score
October 15, 2022
1:00 pm
Archbishop Ryan
West Catholic
23
-
6
Final Score
October 15, 2022
1:30 pm
Episcopal Academy
Germantown Academy
49
-
7
Final Score
October 15, 2022
2:00 pm
Malvern Prep
Penn Charter
35
-
0
Final Score
October 15, 2022
2:30 pm
Academy of the New Church
Pennington School
-
Final Score
October 15, 2022
6:30 pm
Hill School
Hun School
7
-
48
Final Score
October 20, 2022
7:00 pm
Bensalem
Council Rock South
6
-
37
Final Score
October 21, 2022
7:00 pm
Neumann-Goretti
Archbishop Carroll
44
-
0
Final Score
October 21, 2022
7:00 pm
Cardinal O’Hara
Archbishop Ryan
6
-
29
Final Score
October 21, 2022
7:00 pm
Father Judge
Archbishop Wood
28
-
21
Final Score
October 21, 2022
7:00 pm
Downingtown West
Bishop Shanahan
56
-
20
Final Score
October 21, 2022
7:00 pm
Conwell-Egan
Bonner-Prendergast
0
-
28
Final Score
October 21, 2022
7:00 pm
Perkiomen Valley
Boyertown
41
-
7
Final Score
October 21, 2022
7:00 pm
Roman Catholic
La Salle College
31
-
14
Final Score
October 21, 2022
7:00 pm
Central Bucks West
Central Bucks South
14
-
27
Final Score
October 21, 2022
7:00 pm
William Tennent
Cheltenham
0
-
42
Final Score
October 21, 2022
7:00 pm
Hatboro-Horsham
Council Rock North
20
-
48
Final Score
October 21, 2022
7:00 pm
Coatesville
Downingtown East
14
-
10
Final Score
October 21, 2022
7:00 pm
Penn Charter
Episcopal Academy
7
-
48
Final Score
October 21, 2022
7:00 pm
West Chester Rustin
Great Valley
32
-
0
Final Score
October 21, 2022
7:00 pm
Avon Grove
Interboro
16
-
41
Final Score
October 21, 2022
7:00 pm
Sun Valley
Kennett
7
-
35
Final Score
October 21, 2022
7:00 pm
Ridley
Marple Newtown
42
-
7
Final Score
October 21, 2022
7:00 pm
Central Bucks East
Neshaminy
22
-
7
Final Score
October 21, 2022
7:00 pm
Methacton
Owen J. Roberts
0
-
35
Final Score
October 21, 2022
7:00 pm
West Chester East
Oxford
20
-
16
Final Score
October 21, 2022
7:00 pm
Haverford
Penncrest
30
-
28
Final Score
October 21, 2022
7:00 pm
North Penn
Pennridge
42
-
6
Final Score
October 21, 2022
7:00 pm
Abington
Pennsbury
0
-
35
Final Score
October 21, 2022
7:00 pm
Pope John Paul II
Phoenixville
42
-
0
Final Score
October 21, 2022
7:00 pm
Wissahickon
Plymouth-Whitemarsh
6
-
56
Final Score
October 21, 2022
7:00 pm
Harry S. Truman
Quakertown
18
-
35
Final Score
October 21, 2022
7:00 pm
Conestoga
Radnor
40
-
27
Final Score
October 21, 2022
7:00 pm
New Hope-Solebury
South Hunterdon
-
Final Score
October 21, 2022
7:00 pm
Norristown
Spring-Ford
0
-
49
Final Score
October 21, 2022
7:00 pm
Lower Merion
Springfield-Delco
12
-
42
Final Score
October 21, 2022
7:00 pm
Upper Moreland
Springfield-Montco
14
-
12
Final Score
October 21, 2022
7:00 pm
Upper Darby
Strath Haven
7
-
35
Final Score
October 21, 2022
7:00 pm
Souderton
Upper Dublin
3
-
34
Final Score
October 21, 2022
7:00 pm
Pottstown
Upper Merion
0
-
29
Final Score
October 21, 2022
7:00 pm
Pottsgrove
Upper Perkiomen
40
-
21
Final Score
October 21, 2022
7:00 pm
Unionville
West Chester Henderson
7
-
14
Final Score
October 21, 2022
7:00 pm
West Catholic
Lansdale Catholic
0
-
14
Final Score
October 22, 2022
11:00 am
Chichester
Chester
0
-
24
Final Score
October 22, 2022
1:00 pm
Harriton
Academy of the New Church
7
-
45
Final Score
October 22, 2022
1:00 pm
Penn Wood
Academy Park
20
-
44
Final Score
October 22, 2022
1:00 pm
Haverford School
Malvern Prep
6
-
0
Final Score
October 22, 2022
1:00 pm
Germantown Academy
Springside-Chestnut Hill
42
-
32
Final Score
October 22, 2022
7:00 pm
Blair Academy
Hill School
26
-
14
Final Score
October 28, 2022
3:30 pm
Belmont Charter
Academy of the New Church
28
-
62
Final Score
October 28, 2022
6:00 pm
Cardinal O’Hara
Lansdale Catholic
18
-
47
Final Score
October 28, 2022
7:00 pm
Souderton
Bensalem
45
-
6
Final Score
October 28, 2022
7:00 pm
Roman Catholic
St. Joseph’s Prep
0
-
42
Final Score
October 28, 2022
7:00 pm
Central Bucks West
Central Bucks East
21
-
14
Final Score
October 28, 2022
7:00 pm
Wissahickon
Cheltenham
49
-
18
Final Score
October 28, 2022
7:00 pm
Bishop Shanahan
Chichester
35
-
6
Final Score
October 28, 2022
7:00 pm
Avon Grove
Coatesville
7
-
35
Final Score
October 28, 2022
7:00 pm
Council Rock North
Council Rock South
21
-
20
Final Score
October 28, 2022
7:00 pm
Downingtown West
Downingtown East
31
-
28
Final Score
October 28, 2022
7:00 pm
Springside-Chestnut Hill
Episcopal Academy
28
-
59
Final Score
October 28, 2022
7:00 pm
Conestoga
Garnet Valley
3
-
49
Final Score
October 28, 2022
7:00 pm
Lower Moreland
Harriton
14
-
35
Final Score
October 28, 2022
7:00 pm
Springfield-Delco
Harry S. Truman
42
-
0
Final Score
October 28, 2022
7:00 pm
Great Valley
Kennett
7
-
30
Final Score
October 28, 2022
7:00 pm
Strath Haven
Marple Newtown
43
-
21
Final Score
October 28, 2022
7:00 pm
Pennsbury
Neshaminy
35
-
0
Final Score
October 28, 2022
7:00 pm
George School
New Hope-Solebury
-
Final Score
October 28, 2022
7:00 pm
Interboro
Penn Wood
44
-
18
Final Score
October 28, 2022
7:00 pm
Central Bucks South
Pennridge
32
-
23
Final Score
October 28, 2022
7:00 pm
Owen J. Roberts
Pottsgrove
17
-
8
Final Score
October 28, 2022
7:00 pm
Penncrest
Radnor
26
-
28
Final Score
October 28, 2022
7:00 pm
Upper Darby
Ridley
6
-
35
Final Score
October 28, 2022
7:00 pm
Oxford
Sun Valley
14
-
15
Final Score
October 28, 2022
7:00 pm
Boyertown
Upper Perkiomen
62
-
31
Final Score
October 28, 2022
7:00 pm
Methacton
Upper Merion
42
-
35
Final Score
October 28, 2022
7:00 pm
Norristown
Pottstown
20
-
0
Final Score
October 28, 2022
7:00 pm
Spring-Ford
Phoenixville
56
-
0
Final Score
October 28, 2022
7:00 pm
Quakertown
Upper Dublin
8
-
38
Final Score
October 28, 2022
7:00 pm
Plymouth-Whitemarsh
Upper Moreland
56
-
20
Final Score
October 28, 2022
7:00 pm
West Chester Henderson
West Chester East
14
-
7
Final Score
October 28, 2022
7:00 pm
Unionville
West Chester Rustin
21
-
42
Final Score
October 28, 2022
7:00 pm
Springfield-Montco
William Tennent
50
-
24
Final Score
October 28, 2022
7:00 pm
North Penn
Abington
38
-
21
Final Score
October 29, 2022
1:00 pm
Perkiomen Valley
Pope John Paul II
21
-
14
Final Score
October 29, 2022
1:00 pm
Academy Park
Chester
16
-
39
Final Score
October 29, 2022
1:00 pm
Malvern Prep
Germantown Academy
29
-
14
Final Score
October 29, 2022
1:00 pm
Haverford
Lower Merion
21
-
6
Final Score
October 29, 2022
1:00 pm
Archbishop Ryan
Neumann-Goretti
0
-
38
Final Score
October 29, 2022
2:00 pm
Kiski School
Hill School
13
-
14
Final Score
October 29, 2022
2:00 pm
Haverford School
Penn Charter
16
-
13
Final Score
October 29, 2022
4:00 pm
West Catholic
Bonner-Prendergast
12
-
13
Final Score
October 29, 2022
6:00 pm
Archbishop Carroll
Conwell-Egan
0
-
35
Final Score
October 29, 2022
6:00 pm
Father Judge
La Salle College
6
-
27
Final Score
November 4, 2022
12:52 am
Owen J. Roberts
Perkiomen Valley
19
-
56
Final Score
November 4, 2022
4:00 pm
Archbishop Ryan
Bonner-Prendergast
21
-
27
Final Score
November 4, 2022
5:00 pm
Neumann-Goretti
Conwell-Egan
20
-
10
Final Score
November 4, 2022
7:00 pm
Quakertown
Garnet Valley
14
-
63
Final Score
November 4, 2022
7:00 pm
Conestoga
Downingtown West
13
-
35
Final Score
November 4, 2022
7:00 pm
Downingtown East
Coatesville
31
-
15
Final Score
November 4, 2022
7:00 pm
Central Bucks South
Souderton
0
-
10
Final Score
November 4, 2022
7:00 pm
North Penn
Pennsbury
22
-
21
Final Score
November 4, 2022
7:00 pm
Central Bucks West
Central Bucks East
42
-
26
Final Score
November 4, 2022
7:00 pm
Academy Park
Upper Dublin
0
-
35
Final Score
November 4, 2022
7:00 pm
Upper Moreland
Great Valley
21
-
24
Final Score
November 4, 2022
7:00 pm
Sun Valley
Plymouth-Whitemarsh
0
-
41
Final Score
November 4, 2022
7:00 pm
Radnor
West Chester Rustin
14
-
41
Final Score
November 4, 2022
7:00 pm
Bishop Shanahan
Interboro
28
-
48
Final Score
November 4, 2022
7:00 pm
Methacton
Kennett
3
-
7
Final Score
November 4, 2022
7:00 pm
Ridley
Spring-Ford
28
-
42
Final Score
November 4, 2022
7:00 pm
Upper Merion
Strath Haven
3
-
35
Final Score
November 4, 2022
7:00 pm
New Hope-Solebury
Bristol
22
-
44
Final Score
November 4, 2022
7:00 pm
Morrisville
Jenkintown
14
-
48
Final Score
November 4, 2022
7:00 pm
Father Judge
La Salle College
7
-
28
Final Score
November 4, 2022
7:00 pm
Phoenixville
Springfield-Delco
7
-
42
Final Score
November 5, 2022
1:00 pm
Episcopal Academy
Malvern Prep
14
-
11
Final Score
November 5, 2022
1:00 pm
Marple Newtown
Chester
15
-
18
Final Score
November 5, 2022
1:00 pm
Archbishop Wood
Roman Catholic
0
-
28
Final Score
November 5, 2022
2:00 pm
Germantown Academy
Haverford School
7
-
20
Final Score
November 5, 2022
2:00 pm
Springfield-Montco
Pope John Paul II
14
-
49
Final Score
November 5, 2022
3:00 pm
Academy of the New Church
George School
-
Final Score
November 5, 2022
4:00 pm
Penn Charter
Springside-Chestnut Hill
56
-
28
Final Score
November 5, 2022
7:00 pm
Hill School
Lawrenceville
21
-
56
Final Score
November 5, 2022
10:03 pm
Williamsport
Boyertown
57
-
21
Final Score
November 7, 2022
7:00 pm
Lower Merion
Radnor
0
-
14
Final Score
November 10, 2022
1:00 pm
Springside-Chestnut Hill
Malvern Prep
14
-
41
Final Score
November 10, 2022
7:00 pm
La Salle College
St. Joseph’s Prep
13
-
21
Final Score
November 11, 2022
7:00 pm
Upper Dublin
Great Valley
35
-
0
Final Score
November 11, 2022
7:00 pm
West Chester Rustin
Kennett
31
-
7
Final Score
November 11, 2022
7:00 pm
Lackawanna Trail
Jenkintown
40
-
7
Final Score
November 11, 2022
7:00 pm
Spring-Ford
Garnet Valley
27
-
30
Final Score
November 11, 2022
7:00 pm
Downingtown West
Downingtown East
9
-
34
Final Score
November 11, 2022
7:00 pm
Souderton
Perkiomen Valley
14
-
27
Final Score
November 11, 2022
7:00 pm
Central Bucks West
North Penn
44
-
35
Final Score
November 11, 2022
7:00 pm
Pope John Paul II
Interboro
14
-
38
Final Score
November 11, 2022
7:00 pm
Chester
Plymouth-Whitemarsh
12
-
30
Final Score
November 12, 2022
1:00 pm
Strath Haven
Springfield-Delco
36
-
19
Final Score
November 12, 2022
1:00 pm
John Bartram
Bonner-Prendergast
8
-
53
Final Score
November 12, 2022
1:30 pm
Penn Charter
Germantown Academy
27
-
28
Final Score
November 12, 2022
2:30 pm
Episcopal Academy
Haverford School
19
-
21
Final Score
November 12, 2022
5:00 pm
Neumann-Goretti
Kipp-Dubois
52
-
0
Final Score
November 12, 2022
7:00 pm
Bristol
West Catholic
7
-
54
Final Score
November 18, 2022
7:00 pm
West Catholic
Trinity
0
-
24
Final Score
November 18, 2022
7:00 pm
West Chester Rustin
Strath Haven
28
-
27
Final Score
November 18, 2022
7:00 pm
Neumann-Goretti
Scranton Prep
22
-
14
Final Score
November 18, 2022
7:00 pm
Plymouth-Whitemarsh
Upper Dublin
0
-
30
Final Score
November 18, 2022
7:00 pm
Downingtown East
Garnet Valley
17
-
28
Final Score
November 18, 2022
7:00 pm
Central Bucks West
Perkiomen Valley
14
-
13
Final Score
November 18, 2022
7:00 pm
Interboro
Bonner-Prendergast
21
-
33
Final Score
November 19, 2022
12:00 pm
St. Joseph’s Prep
Northeast
49
-
6
Final Score
November 19, 2022
4:00 pm
Roman Catholic
Imhotep Charter
6
-
14
Final Score
November 23, 2022
6:00 pm
Marple Newtown
Penncrest
32
-
28
Final Score
November 24, 2022
10:00 am
Lincoln
Father Judge
0
-
38
Final Score
November 24, 2022
10:00 am
Archbishop Ryan
George Washington
17
-
6
Final Score
November 24, 2022
10:00 am
Interboro
Ridley
7
-
47
Final Score
November 24, 2022
10:15 am
Pennridge
Quakertown
6
-
22
Final Score
November 24, 2022
10:45 am
Haverford
Upper Darby
20
-
14
Final Score
November 25, 2022
7:00 pm
Bonner-Prendergast
Crestwood
14
-
21
Final Score
November 25, 2022
7:00 pm
Neumann-Goretti
Northwestern Lehigh
38
-
6
Final Score
November 25, 2022
7:00 pm
Parkland
St. Joseph’s Prep
21
-
52
Final Score
November 25, 2022
7:00 pm
West Chester Rustin
Upper Dublin
7
-
21
Final Score
November 25, 2022
7:00 pm
Central Bucks West
Garnet Valley
7
-
35
Final Score
December 2, 2022
7:00 pm
Upper Dublin
Imhotep Charter
14
-
21
Final Score
December 3, 2022
1:00 pm
Neumann-Goretti
Wyomissing
20
-
17
Final Score
December 3, 2022
1:00 pm
St. Joseph’s Prep
Garnet Valley
48
-
7
Final Score
December 10, 2022
1:00 pm
Neumann-Goretti
Belle Vernon
7
-
8
Final Score
December 10, 2022
7:00 pm
St. Joseph’s Prep
Harrisburg
42
-
7
Final Score