Connect with us

Schedule

Team-by-team schedule | Full season schedule

Boys Basketball Daily Schedule

DateGameTime/ResultsCourtArticle
Neumann-Goretti
Devon Prep
Bonner Prendergast
Phil-Mont Christian
Bristol
Pottstown
Coatesville
Delco Christian
Dock Mennonite
Faith Christian
Father Judge
Morrisville
Penn Wood
Souderton
Spring-Ford
West Chester East
West-Mont Christian
Delaware Valley Friends
Episcopal Academy
Germantown Academy
Germantown Friends
Haverford School
Renaissance Academy
Barrack Hebrew
Friends Select
George School
MaST Charter
Avon Grove
Lawrenceville
Neshaminy
Spring-Ford
Abington
Academy Park
Central Bucks South
Conestoga
Council Rock North
Garnet Valley
Harry S. Truman
Lower Merion
Methacton
Penn Wood
Pennridge
Perkiomen Valley
Plymouth-Whitemarsh
Pope John Paul II
Pottsgrove
Quakertown
Ridley
Springfield-Montco
St. Maria Goretti
Upper Perkiomen
Wissahickon
Bishop Shanahan
Downingtown West
Kennett
Oxford
Sun Valley
Chester
Haverford
Upper Darby
Hill School
Friends Central
Academy of the New Church
Calvary Christian
Faith Christian
Moorestown Friends
The Christian Academy
Chester Charter School for the Arts
Freedom
Holy Ghost Prep
Jenkintown
Lower Moreland
Peddie School
Plumstead Christian
AIM Academy
Delaware Valley Friends
Glen Mills
Barrack Hebrew
Collegium Charter
Shipley School
Hun School
Mercersburg
Upper Merion
Abington
Archbishop Wood
Bensalem
Cardinal O'Hara
Council Rock North
Council Rock South
Harriton
Interboro
Marple Newtown
Methacton
Norristown
Owen J. Roberts
Pope John Paul II
Pottstown
Radnor
Strath Haven
Bishop Shanahan
Downingtown East
Kennett
West Chester Henderson
West Chester Rustin
Chester
Penncrest
Springfield-Delco
West-Mont Christian
Muhlenberg
St. Joseph's Prep
Phelps School
Academy of the New Church
Pennington School
Archbishop Carroll
Plumstead Christian
Erie
Roman Catholic
Springside-Chestnut Hill
Erie
Central
Friends Select
Wildwood
Eastern University Academy
Friends Central
Lower Merion
Phoenixville
Unionville
Garnet Valley
Muhlenberg
North Penn
Germantown Friends
Shipley School
Conestoga
Hun School
Math Civics & Sciences
Oxford
Upper Darby
Upper Perkiomen
William Tennent
Glen Mills
MLK Basketball Showcase
Perkiomen Valley
The Christian Academy
Collegium Charter
Pittsburgh
Blair Academy
Pocono Mountain
Upper Moreland
Lawrenceville
Boyertown
Hoophall Classic
Lower Moreland
Owen J. Roberts
Ridley
Haverford
Wilson
MLK Basketball Showcase
Lansdale Catholic
Eduprize
Bonner Prendergast
Father Judge
Neumann-Goretti
Mersersburg
MLK Stand Against Violence Tournament