Connect with us

Ches-Mont

Daily Local News Preseason Wrestling Rankings

106

1. Brennan McBride, Soph., Coatesville

2. Keanu Manuel, Fr., Downingtown East

3. Sammy McMonagle, Fr., West Chester Henderson

4. Josh Viarengo, Fr., West Chester Rustin

113

1. Killian Delaney, Soph., West Chester Henderson

2. Dayton DelViscio, Soph., Malvern Prep

3. Seth Hoopes, Jr., Octorara

4. Jordan Howard, Sr., Avon Grove

120

1. Doug Zapf, Sr., Downingtown West

2. Liam Babuata, Sr., Octorara

3. Dom Chaclas, Jr., Unionville

4. Trent Kochersperger, Fr., Kennett

126

1. Lukas Richie, Jr., Downingtown East

2. Mark Salvatore, Sr., Malvern Prep

3. Logan Reigel, Sr., Kennett

4. Corey Celenza, Jr., West Chester East

132

1. Micah Visuwan, Sr., Malvern Prep

2. Gerhardt Reiter, Sr., Kennett

3. John Bosio, Sr., Avon Grove

4. Tommy Luke, Sr., West Chester East

138

1. Nick Lilley, Sr., Downingtown West

2. Brandon Sheffield, Jr., Oxford

3. Dalton Harkins, Soph., Malvern Prep

4. Ryan Dellicompagni, Sr., Coatesville

145

1. PJ Crane, Sr., Malvern Prep

2. Nick Barnhart, Jr., Avon Grove

3. Tyler Kaliner, Jr., West Chester Rustin

4. Luke Wilson, Sr., Great Valley

152

1. Collin Hurley, Jr., West Chester Rustin

2. Chris Hisey, Sr., Malvern Prep

3. Gavin Hale, Sr., Downingtown West

4. Caden Dalton, Sr., Octorara

160

1. Dan Labus, Sr., West Chester Rustin

2. Henry Hague, Jr., Malvern Prep

3. Ray Martin, Sr., West Chester Henderson

4. Pat Cusak, Soph., Downingtown West

170

1. Nick Florschutz, Jr., Malvern Prep

2. Tyler Mousaw, Soph., Unionville

3. Chase Meilnick, Soph., Downingtown West

4. Ethan Harkins, Sr., West Chester Rustin

182

1. Ryan Karoly, Sr., Malvern Prep

2. Andrew DiBernardo, Jr., West Chester East

3. Ethan Seeley, Jr., Great Valley

4. Max Hale, Soph., Downingtown West

195

1. Mike Beard, Sr., Malvern Prep

2. Alex Raimondo, Sr., Coatesville

3. Josh Wileczek, Sr., Downingtown East

4. Joe Shafer, Jr., Downingtown West

220

1. Flynn Leaf, Jr., Malvern Prep

2. Chris Madanat, Sr., Downingtown West

3. Bryan Castaneda, Sr., Kennett

4. Paul Pelham, Jr., Conestoga

285

1. Brendon Devine, Sr., Malvern Prep

2. Jesse Cook, Sr., Downingtown West

3. Ryan Cavanaugh, Sr., Great Valley

4. Elijah Lyons, Jr., Unionville

Teams

1. Malvern Prep

2. Downingtown West

3. West Chester Rustin

4. West Chester Henderson

5. Coatesville

Comments

comments

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Recent News

More in Ches-Mont